Acum este Mar Apr 16, 2024 8:16 pm

Ora este UTC + 2


Critici la adresa altor trupe.

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

oooohhhoooo

Mesajde karla_iulia » Joi Iul 07, 2005 8:13 pm

Mai sa fie chiar k trupele astea apar k ciupercile dupa ploaie! ](*,) In loc sa apara cei care chiar merita,apar "ei"<k sunt exagerat de multi>!!!
De exemplu ce crede-ti de Morandi<e bunicik melodia "beijo(uh-la-la)"dar nu cred k e vocea lui Randi! pe bune fata de melodia "Love me"?!CLAR NU PARE A FI VOCEA LUI!!!Si mai are si o melodie care m-a facut si mai mult sa cred ca nu e vocea lui : "Reverse"! [-( nu e bine ce se intampla in muzica romaneasca [-X ce care nu se pricep ar trebui sa stea acasa sa cante in baie la dus sau unde doresc sau sa stea pe "SILENT" :-#
Totusi ce parere aveti de Morandi :?:
Nimeni nu iubeste marea,cum o iubesc pescarusii;
Nimeni nu iubeste cerul,cum il iubesc stelele;
Nimeni nu va iubeste cum va iubesc eu!
<3rei Sud-Est>
Avatar utilizator
karla_iulia
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Sâm Iun 25, 2005 4:54 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Elle » Vin Iul 08, 2005 2:50 pm

am vazut acum niste ciupercute noi: Kyss ( :x ) , fata aceea care canta cu Dinu Maxer ( :x ) si mai sunt multe ..
ce "voci".. ce muzica ... iex... pana si verisorul meu de 8 ani canta mai bine decat astea..
Elle
 

vreau si eu sa zic ceva de trupele astea de 2 bani!!!!!!

Mesajde muscel raluca » Sâm Iul 09, 2005 10:38 am

1.cristiana radutza-the janifeerr lopez in coborare :twisted:
2.animal x -the am uitat de unde am plecat :twisted:
3.bolndy-noroc cu laurentiu dutza-altfel eram sexxy
4sexxy-tyanyyana-penibilele anului :twisted:
5andreea balan-jenibila "INVIDIA"ce arde in corpul ei de o viata
citam:"lista pote continua" :evil:
pace love 3se forever
muscel raluca
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Iun 26, 2005 9:56 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Iul 11, 2005 4:45 pm

karla_iulia, nu am fost in studio, sa vad dak e vocea lui Randi, dar de un lucru sunt sigura: imi place muzik trupei din care provine el, Randi, deci o ascult cu placere :) , nu pe toate dar le ascult pe unele
Vizitator
 

Mesajde karla_iulia » Lun Iul 11, 2005 8:16 pm

pai stai linistita ca si eu ascult la greu Morandi k imi place dar daca nu e vocea lui...ma dezamageste<mai e si pitestean de-al meu!Sper sa fie vocea lui!!!Ti-am zis k si eu ascult la greu Morandi
Nimeni nu iubeste marea,cum o iubesc pescarusii;
Nimeni nu iubeste cerul,cum il iubesc stelele;
Nimeni nu va iubeste cum va iubesc eu!
<3rei Sud-Est>
Avatar utilizator
karla_iulia
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Sâm Iun 25, 2005 4:54 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde karla_iulia » Mie Iul 13, 2005 8:47 pm

:D Dupa cum se stie,vineri seara au avut baietii nostrii concertul la Pitesti!Si bineinteles k nu puteam sa lipsesc! Era agitatie si lume din ce in ce mai multa.Unii pitesteni asteptau concertul cu sufletul la gura [-o< iar altii cu .... berea la gura<dar asta e mai putin important>.Dupa cum stiti pe scena trebuia sa urce rand pe rand,Dj project;Anna Lesko;3 SUD_EST si Directia 5.Cei care dau tonul sunt cei de la Dj project,care plictisesc publicul cu un play-back de toata "frumusetea" :-& .Incepe prima piesa.Elena,solista trupei,alearga disperata dupa microfon("Care mi-a sutit ba microfonul?!") :shock: de parca i-ar folosi la ceva...Urmeaza,in aplauzele barbatilor,Anna Lesko.Nici ea nu se lasa mai prejos la capitolul play-back.Era si pacat sa i se stearga "frumusete de machiaj" din cauza transpiratiei 8-[ ...Dupa Anna Lesko isi fac aparitia baietii nostrii <3 sud-est>,alaturi de noua lor trupa de dansatori<care au facut un show incendiar,ca de obicei> :wink: . Iar in spatele scenei<SURPRIZA>,Directia 5 isi incalzeau vocile fredonind melodiile celor de la 3 sud-est.
Nimeni nu iubeste marea,cum o iubesc pescarusii;
Nimeni nu iubeste cerul,cum il iubesc stelele;
Nimeni nu va iubeste cum va iubesc eu!
<3rei Sud-Est>
Avatar utilizator
karla_iulia
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Sâm Iun 25, 2005 4:54 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Iul 13, 2005 9:02 pm

si ce te mira? bravo lor k fredonau ..... ar fii frumos s-o fac mai des ;)
Vizitator
 

Mesajde Elle » Joi Iul 14, 2005 2:20 pm

karla_iulia: am vazut ca la "3 Sud Est" ai mai postat de 2 ori acest mesaj si am zis ca voi trece cu vederea si n-o sa zic nimic , dar de 3 ori... asta e deja prea de tot. Data viitoare cand mai incalci in halul asta regulile primesti avertisment.
Elle
 

Mesajde Vizitator » Joi Iul 14, 2005 3:37 pm

a vrut sa fie sigura k il citim :lol:

am vazut interviu la tv, si unii ziceau k au venit special pt Dj Project ..... pe mine nu ma incanta asa mult aceasta trupa (desi au unele melodii kre chiar imi plac, exemplu: ultimul clip, park "privirea ta" se numeste), poate si pt k stilul este house, iar dak solista a inceput sa-si caute microfonul .... cred k si-au km luat tzeapa acele persoane :twisted:
Vizitator
 

Mesajde Yrynna » Mar Iul 19, 2005 11:32 pm

1.JOS cu manelele, sunt de prost gust
2.JOS cu Laguna, Trident, etc, sunt niste...........
3.JOS cu Haiducii, Romania, Etnic, Radu ILe,etc :!: :!: :!: :!:
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Vin Iul 22, 2005 6:16 pm

Pai tot ce am de spus este ca NUUUUUUUUUUUUUUU suport manelele :!: :!:
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Lun Aug 29, 2005 11:10 pm

:evil: :evil: :evil: Detest toti manelagii,O-zone pentru ca au negat ca ar fi Romani,sustinand ca ar fi Rushi, shi cel mai mult pe lumea aceasta ii detest pe tradatorii,analfabeti,imbiedicati,penibili,regii imbecilitatii :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Animal x. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Hai sa nu ne mai legam de Trident pentru ca totushi le compun piesele Laurentiu shi Mihai shi deasemenea nu mi se pare inspirat sa ne legam de Dj Project deoarece i-a Dj Max(din cate imi aduc aminte)membrul Dj Project,a scos cu Laurentiu o piesa in Germania,sau chiar de doua ori.Shtiu sigur ca una a fost o varianta in limba engleza la piesa"Spune-mi tot ce vrei"shi shtiu ca Laurentiu lucra la un al doilea negativ ce se dorea a fi lansat acolo cu ajutorul lui Dj Maxx sau Gino Manzoti,dat fiind ca amandoi au relatii in Germania.
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde SuperRoxy » Mie Aug 31, 2005 12:11 am

o-zone nu are decat un cantec bun...
:roll: :roll: :roll:
Imagine
Avatar utilizator
SuperRoxy
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 84
Membru din: Joi Mar 31, 2005 5:46 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Mie Aug 31, 2005 11:11 am

Au un cantec bun???Poate nu l-am auzit eu,poate nu l-au lansat.Poate este numai pe album.Oricum nu imi plac O-zone shi gata.
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Sâm Sep 03, 2005 10:22 pm

:twisted: :twisted: :twisted: Mihai Trestariu este penibil,l-am vazut la trenul vietii shi a spus ca 3se nu ar fi cashtigat Mamaia2000 daca se canta live.A spus ceva de genul ca daca s-ar pus regula de a se canta live de acum cativa ani, este curios daca ar fi mai cashtigat trofeul ei (3se)shi Ana Maria, anul urmator.Probabil ca este invidios ca 3se au succes iar el...mai canta?! :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Sâm Sep 03, 2005 10:53 pm

Hmmmmm, yo nu am nimic q Mihai, are o voce buna&a castigat cateva chestii destul de importante
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Dum Sep 04, 2005 12:53 am

ilica scrie:
:twisted: :twisted: :twisted: Mihai Trestariu este penibil,l-am vazut la trenul vietii shi a spus ca 3se nu ar fi cashtigat Mamaia2000 daca se canta live.A spus ceva de genul ca daca s-ar pus regula de a se canta live de acum cativa ani, este curios daca ar fi mai cashtigat trofeul ei (3se)shi Ana Maria, anul urmator.Probabil ca este invidios ca 3se au succes iar el...mai canta?! :twisted: :twisted: :twisted:

a zis el asa ceva? :shock: acuma chiar ca nu-l mai suport deloc (nu ca l-as fi suportat pana acum :lol: ) cu vocea aia a lui(can I throw up?) .. si cu piesele naspa :x
Elle
 

Mesajde Vizitator » Dum Sep 04, 2005 12:39 pm

isi dadea si omu' putzina importantza, ce vretzi :lol: oricum, tre'sa recunoastem k el poate ceva ce baietzii nostrii nu pot :idea:
Vizitator
 

Mesajde ilica » Dum Sep 04, 2005 1:52 pm

:twisted: :twisted: :twisted: Ce poate,sa fie nesimtit???Dupa ce a spus asta precum ca 3se nu ar fi mai cashtigat daca se canta live aincercat un pic sa-o dea inapoi dar tot o prostie a spus.Anume ca bine 3se au realizat multe ca se mentin de mult in top,dar cate ar fi mai realizat din toate astea, daca se canta numai live? :evil: :evil: :evil:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Oct 25, 2005 6:13 pm

Doamneeee voi atzi auzit ce halal de melodie scot, sau au scos, candy?! :x nu-mi vine sa cred.... si ce pretentzii mai au... hua! si-au batut joc de prima formula.... macar dak aveau bunul simtz sa-shi schimbe denumirea.. :x ma intreb dak mai au aceeasi fani kre i-au avut fetele la inceput :-k

si apropo de mihai traistariu.... s-a facut si el de coregrafie, nu mi se pare deloc deosebita! aceleashi mishcari ce le vedem la majoritatea trupelor/solistilor, n-a venit cu nik nou :roll: insa melodia kre si-a scos-o acum imi place :D
Vizitator
 

Mesajde ilica » Mar Oct 25, 2005 6:25 pm

Cu siguranta ,nu.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde roxi » Mie Noi 15, 2006 5:02 pm

nu-mi place morandi pentru ca in viziunea mea nu sunt niste persoane agreabile,iar in privinta muzicii sa iei o melodie o asculti o vara ai vazut ca prinde, apoi iei aceiasi melodia dar de aceasta data de la coada la cap si te mandresti cu ea nu mi se pare tocmai frumos...dar se pare ca acesta este noul lor stil :? (ma rog moga impreuna cu ei)
Imagine
Avatar utilizator
roxi
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2614
Membru din: Mie Iul 12, 2006 12:01 am
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Lun Feb 19, 2007 3:46 pm

miE mi se pare super stupida trupa Essenza :? plus ca e urata cu draci (cel putin asa o vad eU :| ) iar voce... ma abtin :mrgreen:
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Lun Feb 19, 2007 9:05 pm

Parca ar avea un pic de voce...cel putin fata de Anna Lesko sau Issa. :lol:
Dar ca aspect fizic zici ca e travestit.Se imbraca aiurea si se fardeaza in exces.Cade in extrema vulgarului.Parerea mea. :)
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Lun Feb 19, 2007 9:14 pm

Parerea mea este ca toate pipitele astea care ies asa ca niste floricele,si isi scot dotarile la inaintare sunt "fetitzele de bani gata,pe care taticu le subventioneaza" :mrgreen:
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 15 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico