Acum este Joi Mai 16, 2024 6:07 pm

Ora este UTC + 2


Critici la adresa altor trupe.

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

Critici la adresa altor trupe.

Mesajde Vizitator » Joi Noi 25, 2004 3:03 pm

hai! de cine nu va place? dc? scrietzi aici criticile voastre la adresa altor trupe sau solishti

ps: haidetzi sa ne spunem parerea shi despre alte trupe nu numai despre 3se
Vizitator
 

Reclame

Mesajde alexrefflex » Joi Noi 25, 2004 3:31 pm

oki doki:

``trupelee`` de manele sunt nijte jafuri!
bordo sunt nishte cu^&e!
spicy sau cum le zice is nijte ratate!
akcent s-au cam ratat!cine draq se cred?marylin manson?
hi-q sunt inca copilarosi.
refflex au scos o singura melodie intr-un an si...
animal X se cred mari poeti!dar pacat de ei.ca eu am ascultat piesele de pe album...aproape toate si imi par nijte ratari!
nu stiu ce sa mai zic.
prafinochi sunt tari!!!
si atat!pa pa
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Joi Noi 25, 2004 3:53 pm

1.Ada Milea: ceea ce canta se numeste muzica :?:
2.Sarmalele Reci: piesele lor sunt de kkt
3.Gia: o gasca fara voce
4.Parlament: idem 2
5.Bere Gratis: idem 4
6.Fizz: a vazut ca nu-i merge prea bine daca [virgula] canta despre bani si despre fetitze cu funduletzul gol si a inceput sa cante despre dragoste si... s-a facut de kko...
Elle
 

ecsact

Mesajde usher » Joi Noi 25, 2004 4:03 pm

Elle , copil nesatisfacut , tu esti in masura sa critici pe cineva ??? [-X
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Joi Noi 25, 2004 4:17 pm

vai tuh.. barbat in toata firea... in alte topicuri te plangi ca nu posteaza nimeni pe forum si acuma vii cu dume de`astea..
...si k sa-tzi raspund la intrebare: da , sunt in masura sa critic pe cine vreau...
Ultima oară modificat de Elle pe Dum Feb 13, 2005 12:32 pm, modificat 1 dată în total.
Elle
 

ascult

Mesajde usher » Vin Noi 26, 2004 7:46 am

da? esti in masura sa critici pe cine vrei ? nu stiam. god u are ?

in fine , ia criticai pe 3se daca esti asa de mare si tare. si nu zi ca nu ai ce critica ca nobody is perfect.

ascult
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: ecsact

Mesajde doomnezeu » Vin Noi 26, 2004 8:55 am

usher scrie:
Elle , copil nesatisfacut , tu esti in masura sa critici pe cineva ??? [-X


Daca mai continui cu flame-uri pe forumul asta, ma apuc sa dau avertismente. Si la trei avertismente vine un mare BAN.

Controleaza-te, nu suntem in padure.
doomnezeu
 

ai auzit Elle ?

Mesajde usher » Sâm Noi 27, 2004 1:03 pm

asa dumnezeule , da-i avertisment , da-o in colo de treaba , se crede la masa acasa ?? nu e forumu lu masa sa faca ce vrea ea !! BAN HER/HIM
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: ai auzit Elle ?

Mesajde Elle » Dum Noi 28, 2004 12:22 am

usher scrie:
asa dumnezeule , da-i avertisment , da-o in colo de treaba , se crede la masa acasa ?? nu e forumu lu masa sa faca ce vrea ea !! BAN HER/HIM

eu cred ca la tine s-a referit :lol: ...
btw.. invatza sa scrii
Elle
 

ufica

Mesajde alexa » Joi Dec 09, 2004 4:57 pm

in marea majoritate ... cu mare usurinta tot zice k muzica romaneasca e jalnica...bineinteles cu exceptiile de rigoare...
usher...interpretul e super ok....dar tu...sincer faci impresie proasta tuturor de pe aici..pls mai potoleste-te....e spre binele tau
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Mar 25, 2005 2:03 pm

moooaaammaaaaaa cat poate sa ma oftice trupele astea kre apar k ciupercile dupa ploaie si mai au si succes!!! ptiuuuuuu din cauza lor muzik romaneask a ajuns asa prost vazuta de altzii
Vizitator
 

Mesajde 3SudEstGirl » Dum Mar 27, 2005 3:32 pm

Hihihihi marele "fan 3SE" adica nenea usher(Lucian) s-a cam lasat de forum....am scapt de el si pe canalul 3SE de pe undernet (l-am articulat :D)....de mirare ca s-a potolit !! :P
Avatar utilizator
3SudEstGirl
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 03, 2004 9:55 pm
Localitate: Zalau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Dum Mar 27, 2005 6:20 pm

dely_3x scrie:
moooaaammaaaaaa cat poate sa ma oftice trupele astea kre apar k ciupercile dupa ploaie si mai au si succes!!!

ei da... dar sunt artisti care sunt foarte buni si deaceea au succes asa de repede...
Elle
 

Mesajde Vizitator » Dum Mar 27, 2005 8:53 pm

ia sa vedem..... le pot numara pe degete :!:
Vizitator
 

Mesajde denyssa » Vin Apr 01, 2005 3:32 pm

critici....yoy..:) dup'aia imi dati in kp? :)
1. andreea balan -lasa'ne...lasa'ne...
2.cain -supe hai...sau bye...da mai bine adio ;)
3.planeta molova - goddd...a innebunit lumea..?!?!
4. giulia (ex candy) - te las...si am sa te uit..!
5. oops - nu au altceva de fukut?
6.blondy -bine ca s'au "separe"...ca banik numai strik tot akolo...in skimb cristina rus...:D:D sa se apuce d kntat solo!
lista ar putea continua..
Zambetul celor care sufera e mai dureros decat lacrimile celui care plange...!
denyssa
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 34
Membru din: Vin Apr 01, 2005 2:18 pm
Localitate: Alba - Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olteanu dan » Joi Apr 28, 2005 12:45 pm

Sunt multe formatii kre nu au nici o treaba cu muzik dar kre au o foarte buna mediatizare.Exemplu 69(trupa 69),trupa TRUPA si astea kre au aparut acum de curand.Ce sa le fac dak n-au ce face si se baga si ei in seama prin muzik romaneasca,,,care,cum spunea cineva ceva mai sus,din cauza lor a ajuns unde-ajuns. NOROC CU 3SE
;)
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olga » Mar Mai 10, 2005 11:43 am

hmmm...eu am ce am cu o-zone...ii urasc!!! i`as critica toata ziua...is aiurea rau de tot..penibili...
acum scuze celor care ii asculta ...cunosc cativa :))
Avatar utilizator
olga
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 89
Membru din: Vin Noi 26, 2004 10:31 am
Localitate: Cluj
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olteanu dan » Mie Mai 11, 2005 1:13 pm

Ce-ai cu ei acum k nici makr nu mai exista k trupa.Pot spune k au avut un pic de nororc de s-au afirmat asa.
;)
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mie Mai 11, 2005 4:59 pm

:roll: si 3SE va avea noroc.. sunt sigura de asta.. si norocul lor va fi mult mai mare :)
Elle
 

Mesajde Vizitator » Vin Mai 13, 2005 6:39 pm

au avut pile, da-i in colo; au fost si interesante (la vremea lor) melodiile si, dc sa nu recunoastem, ne inveselea de cate ori le auzeam (ma rog.... ii inveselea doar pe cei carora le plac acest stil) ; spre exemplu, mama de cate ori se trezeste da drumu' la radio si aveau program inainte: exact dupa ce dadea ea drumu incepea si melodia celor de la o-zone ( a fost doar o intamplare kre a tzinut multe zile) si cik ritmul lor o trezeste mai mult decat cafeaua pe care si-o face :lol:

3se si cu noroc si fara noroc, acolo unde vor ajunge, adik mai sus, vor ajunge pe merit ;)
Vizitator
 

da..

Mesajde Luchian » Vin Iun 03, 2005 8:27 pm

da ba... ce nashpa se imbraca Minodora de la un timp... i don`t like her anymore... dar are o bila alba ca a mai slabit , nu??
Bleoju Lucian inc.
Luchian
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Ian 19, 2005 11:10 am
Localitate: everywhere
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Vin Iun 10, 2005 1:06 pm

Yeah..... #-o Minodora....
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Pai...

Mesajde KYM » Lun Iun 20, 2005 11:27 pm

Ar fii ex trupa O-Zone, mie cel putin mi s-au parut niste maimutoi; solista Gia-mai are de lucrat la voce, Selena la fel, apoi trupa aia care a aparut de curand( sunt doi tipi), musica lor o copiaza pe cea a lui ATB si in plus chiar n-au voce. :!: Mai ziceti si voi.. :roll: .
KYM
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 22
Membru din: Dum Iun 19, 2005 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Mar Iun 21, 2005 8:02 pm

Hmmm...lume noua pe aici... :roll: ...e de bine... in orice caz!
...si ca sa revin la subiectul topicului...mie aproape ca mi se face greata de anumite persoana din muz. cum ar fii...Spicy,Oups, Poops,Candy, Animal x,Bordo,....si multi multi altii...care sunt afoni, dupa parerea mea,dar in schimb isi dau aere...ca deh'...asa e romanul!

...by the way...ma streseaza si Pepe...cu perechea lui stresanta care viruseaza in ultima vreme televizoarele cu aparitia lui...."hipnotizatoare" :-& ...si nu mai zic de "solistii" care s-au inecat,si-au pierdut urma invizibila a existentei lor muzicale...adica Daniela Gy #-o rfy...bleah! :-&
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Iun 27, 2005 3:15 pm

ptiuuuuuuu voi atzi auzit melodia lu' parazitzii (e un pic mai veche) "muzik anti-drog"????? si-au batut joc :evil: nu mi-a venit sa cred ce-am auzit, abia acum am ascultat-o .. si m-au dezamagit, aveam alta parere :evil:
Vizitator
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico