Acum este Vin Mar 29, 2024 10:06 am

Ora este UTC + 2


Sa se casatoreasca shi Laurentiu&Viorel???

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

Sa se casatoreasca shi Laurentiu&Viorel???

Mesajde ilica » Vin Aug 26, 2005 5:45 pm

Credeti ca ar fi inspirat din partea baietilor(respectiv Laur&Viorel)sa se casatoreasca,in viitorul apropiat??? :roll: :arrow: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » Vin Aug 26, 2005 6:13 pm

ar fi frumos :D :!: mie una nu-mi plac oamenii in toata firea kre stau necasatoritzi!!! nu mai sunt adolescentzi ;)
Vizitator
 

Mesajde Elle » Vin Aug 26, 2005 6:40 pm

sa se casatoreasca si sa faca baietei la fel de frumosi ca ei.. pt ca atunci cand se vor retrage sa le ia locul copiii lor in 3SE :mrgreen:
Elle
 

Mesajde Vizitator » Vin Aug 26, 2005 8:00 pm

da, si ei vor fi printzishorii muzicii dance :D :P 8)
Vizitator
 

Mesajde ilica » Sâm Aug 27, 2005 9:40 am

Ah,mesajele astea sunt scrise fie de ei ,fie de iubitele lor.Dar este OK shi asa,au shi ei ,respectiv ele, dreptul la opinie.Elle parca te-am mai vazut pe undeva...oare pe garsoniera lui Maruta? :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Aug 27, 2005 10:22 am

da' numai pe elle ai vazut-o :( :?:
si............ as vrea yo sa fiu iubita unuia din ei :lol: :wink: :!:
Vizitator
 

Mesajde ilica » Sâm Aug 27, 2005 11:49 am

Pe tine nu imi mai amintesc sa te fi mai vazut ,dar eu shtiu...Pai nu mai poti fi iubita vreunuia daca se casatoresc.Nu???Apar copii shi lucrurile se complica foarte mult.Nu mai au timp de noi,ca de ...trebie sa aiba grija shi de familie. :roll: :roll: :roll:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Sâm Aug 27, 2005 1:09 pm

ilica scrie:
Ah,mesajele astea sunt scrise fie de ei ,fie de iubitele lor.Dar este OK shi asa,au shi ei ,respectiv ele, dreptul la opinie.Elle parca te-am mai vazut pe undeva...oare pe garsoniera lui Maruta? :twisted: :twisted: :twisted:

:lol: si uite ca nu-s nici iubita si nici unul dintre baieti...

da..pe garsoniera lui maruta ma poti vedea destul de des :-$
dar tu cine esti pe garsoniera? 8-[
Elle
 

Mesajde ilica » Sâm Aug 27, 2005 2:00 pm

Pe garsoniera lui Maruta nu prea dau mesaje, pentru ca acolo este tiranie.Te-ai legat de Animal Pix, s-au atacat toti.Nu eshti nici iubita unuia dintre ei,shi nici ei???Ciudat,poate...eshti un extraterestru. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Sâm Aug 27, 2005 3:40 pm

:roll: oi fi eu extraterestra si eu nu stiu ? :lol:

daca treci pe la garsoniera afli a cui iubita sunt(la cupluri celebre) :wink:
Elle
 

Mesajde alinasudest » Sâm Aug 27, 2005 4:09 pm

"extra,vin extraterestrii..cei mai mari maestri din galaxia mea.." :D glumeam!!! mie mi se pare normal k si vio si laur sa se insoare..cine stie..poate ne invita si pe noi la nunta.. :lol: aa,ba nu..k vio zicea k pleaca din tara,sa nu afle nimeni.. :(
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Aug 27, 2005 4:37 pm

e clar !!!!!!!!!!! knd mai auzim k cei 3 au "fugit" din tzara inseamna k....... :lol: :P :roll:
Vizitator
 

Mesajde ilica » Sâm Aug 27, 2005 10:01 pm

:oops: :oops: :oops: Sigur eshti extraterestra,ca alta explicatie nu exista.Daca ma uit mai bine s-ar putea sa fi mai aparut vreo doi extrarestri.Elle , :roll: :roll: :roll: eshti iubita lui XXX??? :roll: :roll: :roll:
Ultima oară modificat de ilica pe Joi Noi 10, 2005 8:44 pm, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Dum Aug 28, 2005 3:41 pm

:lol: extraterestrii ataca forumurile!!

mey.. fanii 3SE au crescut .. ar fi culmea sa nu fim intelegatori cu ei :wink:
Elle
 

Mesajde ramonik19 » Dum Aug 28, 2005 4:45 pm

:( nu imi pica bine faza ca se vor casatorii si vor imbatranii si vor avea si copii s.a. dar asta este viatza si il intzeleg.....si dak ei sunt fericitzi sunt si eu pentru ei! :wink:
Avatar utilizator
ramonik19
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 5
Membru din: Dum Aug 28, 2005 4:41 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Sa se casatoreasca shi Laurentiu&Viorel???

Mesajde Ioana » Dum Aug 28, 2005 5:03 pm

clar k o sa se casatoreasca si ei...dar poate cand o sa fie momentul asta ei n-o sa mai cante pe scena!
Salut!!!
Ioana
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Iun 25, 2005 9:24 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Aug 28, 2005 5:04 pm

ramonik19, adik nu vrei sa-i vezi si pe ei fericitzi? [-X
Vizitator
 

Mesajde ilica » Dum Aug 28, 2005 5:24 pm

Nu este vorba daca vrem sau nu sa-i vedem fericiti,nu "tipa" Viorel ca pe el nu-l leaga un act???Nici macar nu se discuta daca sa se casatoreasca sau nu,discutam daca sa se casatoreasca in viitorul apropiat, adica in viitori 3-5ani.Pana la urma au vechime in relatiile lor,shi ce pana acum nu au fost fericiti??? :twisted: :twisted: :twisted: Pur shi simplu odata cu,casatoria lor lucrurile se vor schimba din foarte multe puncte de vedere.Cum mai pot sa stau eu cu pereti tapetati cu afishe cu ei,cand ei au sotii,copii acasa?Nu mai poti spune ca-l iubeshti pe...Viorel(spre exemplu)pentru ca primeshti un raspuns de genu:"Dar este insurat,nu iti este rushine?"Una este sa visezi la un burlac(chiar daca are prietena de care shti foarte bine)shi cu totul altceva este sa visezi la un tip insurat. :roll: :roll: :roll: Sa se casatoreasca dar SIGURnu in viitorul prea apropiat. :evil: :evil: :evil: [/b]
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ramonik19 » Dum Aug 28, 2005 5:39 pm

:roll: moamaaaaaaaaaaaaaa:da trebuie sa va desenez k sa intzelegetzi ce vreau sa zic! :x :-({|=
am spus ca nu imi face prea mare placere sa ii stiu batrani cu copii si asa mai departe dar dak ei sunt fericitzi sunt si eu pt ei!!!!!!!!!!!
Avatar utilizator
ramonik19
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 5
Membru din: Dum Aug 28, 2005 4:41 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Dum Aug 28, 2005 6:03 pm

Desenul nu l-am inteles dar am inteles ce ai vrut sa spui. :evil: :evil: :evil:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Aug 28, 2005 6:15 pm

dak tu nu potzi tzine la cineva fara sa visezi la cine stie ce prostii nu inseamna k nimeni nu poate...... cik nu potzi spune k il iubesti pt k are sotzie, si dak are ce? exista doar un singur fel de a iubi?! si apoi... noi ii apreciam pt muzik lor, nu pt ce fac ei in privat !!! dak am poster cu ei pe perete inseamna k imi place muzik lor!
Vizitator
 

Mesajde Yrynna » Dum Aug 28, 2005 8:13 pm

Eu cred k toti suntem oameni&fiekre face ce vrea cu viata lui. Asa k dak baietii vor sa se casatoreask cat mai rpd nici o problema. chiar ar fii mai bine, sa-i vedem pe toti fericiti si la casele lor
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Lun Aug 29, 2005 10:54 am

:roll: tu intelegi prin casatorie = fericire ? :lol: :lol: (glumesc)
Elle
 

Mesajde ilica » Lun Aug 29, 2005 10:59 am

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Eu???Repet, shi deschideti bine urechile SUNT BAIAT. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Pe cine intrebi daca intelege prin casatorie-fericire? :evil: :evil: :evil: :evil: Ma dar numai extratereshtri pe aici... :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Aug 29, 2005 12:33 pm

ilica scrie:
Ma dar numai extratereshtri pe aici... :twisted: :twisted: :twisted:

bun venit printre noi :roll:
Vizitator
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico