Acum este Joi Apr 18, 2024 6:35 pm

Ora este UTC + 2


INFO

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Elle » Lun Ian 10, 2005 4:28 pm

maine va aparea Bravo si ghiciti cine sunt pe coperta.... 3rei Sud Est :D
Elle
 

Reclame

?

Mesajde Razvan » Lun Ian 10, 2005 8:26 pm

Vor adopta un stil nou baietii in 2005 ? Se stie ceva ?
Call me if you want anything about IT&C
0751.100.704
Avatar utilizator
Razvan
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Mar Noi 02, 2004 9:18 am
Localitate: Campina, PH
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mar Ian 11, 2005 3:16 pm

In Bravo scrie ca baietii d la 3SE pregatesc un nou material :D
Elle
 

Mesajde Mirabella » Mie Ian 12, 2005 12:22 pm

Oaw..! Abia astept sa cumpar revista..!!!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Mie Ian 12, 2005 4:38 pm

eu am luat-o si ....se stie...primul si deocamdata unicul articol pe care l-am citit a fost cel cu 3SE :P mi-a placut mult...ati vazut c zice (defapt stiam toi de mult) ei nu ne considera fani , ci PRIETENI.pe mie ma bucura enorm lucrul asta :) pupici dulci tuturor fanilor 3SE ceau
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Vin Ian 14, 2005 2:19 pm

Pai... o SUPER NOUTATE...!!! e ca maine (sambata, 15 ianuarie 2005) se organizeaza concert de catre tvr2 in Bucuresti, in piata Revolutiei, ora 19:00...cred!
Yu-huuu..! Trebuie sa ajung in Bucuresti..! Yu-pyyy..!!! :lol:
Sa va duceti si voi...daca puteti sau stati prin Bucuresti!!!
Bye!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Vin Ian 14, 2005 6:12 pm

:roll: si eu exact la ora aia merg la majoratul unui prieten :cry:
Elle
 

Mesajde alexa » Vin Ian 14, 2005 8:13 pm

:(( eu nu am cum sa ajung..si cred k nici la tv n-o sa pot...k mi se pare k o sa fiu plecata :(((((((((( ufa...tre sa fac tot posibilul macar la tv sa ma uit
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Lun Ian 17, 2005 10:57 am

Uff..!N-am putut sa ajung in Bucuresti la spectacol, spre marea mea dezamagire..!!! A intervenit o schimbare de planuri de ultim moment..!!! :cry: :( dar nimic n-a putut sa ma impiedice sa vad spectacolul la tv..!!! La inceput a fost cam plictisitor, a cantat cate 2-3 piese cele de la Bordo, Sexxy,Poops,Laguna (cu Nicoleta Luciu care se spargea in figuri si mai mult canta cu trupul decat cu vocea..!), apoi Bliss...in fine partea asta a concertului a fost super plictisitoare si asta se vedea si pe fetele si-n atitudinea oamenilor stransi acolo...apoi a venit Nicola care a mai animat putin atmosfera, (a cantat 5 piese), ca in final sa vina 3se si sa incendieze atmosfera( ca de obicei!!), ei au cantat dealtfel cele mai multe piese(peste 6..!), nu stiu sigur pentru ca la un moment dat transmisiunea directa a galelor Tvr2 ( pt. ca acesta a fost si motivul organizarii concertului), a fost intrerupta ca sa se transmita Jurnalul! uff..! ce rau mi-a parut c-a intrerupt concertul...in timpul transmisiunii Jurnalului, un reporter tvr2 a transmis in direct din Piata Revolutiei cand 3se erau pe scena si cantau piesa "Poveste de dragoste"...! oricum concertul a durat mai mult decat s-a vazut la tv...asta-i sigur..!! si 3se au fost rasfatati in sensul ca lor li s-a acordat cel mai mult timp sa cante( peste 6 piese...atat cat am vazut eu... pana sa intervina Jurnalul...pe cand celelalte trupe au cantat doar 2-3 piese..!)
3se a creeat o atmosfera incendiara...toata lumea care acum cateva momente era plictisita ...toti dansau si cantau impreuna cu REGII..! A FOST UIMITOR..! IAR CATEVA FANE AU URCAT PE SCENA SI-AU DANSAT ALATURI DE EI..!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

hm

Mesajde Vizitator » Lun Ian 17, 2005 2:31 pm

yo nici nu m-am uitat la tot cocertu', stiam k o sa fie plictisitor pana vin 3se; assh fi vrut sa fiu si yo acolo dar am un program tare obositor si am preferat sa stau acasa;

iar partea din BRAVO cu "nu sunt fani sunt prieteni"... e exagerata rau! halal prieteni dak nici un msj pe forum nu vor sa lase! sa nu incepetzi iar cu replici de genu "n-au timp, k sunt ocupatzi, obositzi blabla" sa fim seriosi! dak vroiau isi faceau timp, sau si mai simplu, puneau pe alcineva sa scrie in locul lor; cred k noi suntem mult mai importantzi, dak ar sta macar o ora pe zi (deshi este mult o ora), intr-un an ar sta 365 de ore... vretzi sa spunetzi k moare cineva dak mai intarzie albumu cu 365 de ore, cam 15 zile, sa iasa pe piatza??? nu cred, ba mai mult, ne vom bubura si mai mult caci asa intr-adevar ne demonstreaza k le pasa de noi si k tzin la noi!
Vizitator
 

Mesajde alexa » Lun Ian 17, 2005 3:01 pm

si eu am vazut la tv...vreau sa va zic urmatoarele: casa mea devenise sala de spectacol..toate in casa erau date la maxim :)) date la maxim d mine si tata(bine k el, doar sa se laude de ce are in casa :)) dar ma rog) cand am auzit k spectacolul se va intrerupe din cauza stirilor imi venea sa urlu...:( imi pare rau k nu am ajuns la bucuresti...chiar nu aveam cum sa fac..oricum eu sunt multumita pt faptul k i-am putut vedea la tv...k era cat p'aci sa pierd spectacolul...
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Mar Ian 18, 2005 3:11 pm

...uff ce mult mi-ar placea sa ne raspunda/sa vorbeasca 3baieti cu noi pe forum..!!!! ar fi fost...SUPER-COOL de MINUNAT!!! :D
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

:-)

Mesajde lulu » Mar Ian 18, 2005 8:25 pm

vroiam sa va spun ca am cumparat cd-ul cu "Viata lui Iisus" , si mi se pare sOOper :) Asta dak va interesa...Sunt toti 3 , Vio e povestitorul , Laur e Iosif iar Mihai joaca rolul magilor :-) . Sunt si baietii de la Refflex , Cornel este hotul bun de pe cruce iar la Cristi nu imi pot aminti acum :-(. Sorry , ma uit si va spun !
Povestea este destul de simplu povestita, tinand cont ca e ptr copii , dar mie imi e draga!Imi place!
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

der

Mesajde daniel » Mar Ian 18, 2005 11:38 pm

Care-i povestea cu cei trei si Italia? :roll:
daniel
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Mar Ian 18, 2005 11:37 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Mie Ian 19, 2005 5:58 pm

eu nu gasesc 'Viata lui Iisus' :((((((((((( in toata Cta asta...nu-l gasesc :x
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mie Ian 19, 2005 7:08 pm

nu-l gasesti pt ca nu este in magazine , trebuie sa-l comanzi d la cat music :)
Elle
 

Mesajde 3SudEstGirl » Mie Ian 19, 2005 7:59 pm

Apropo....cine stie adresa de la CatMusic ca sa ne putem face comanda ?? Probabil ati dat-o unde-va dar... nu mi-a sarit in ochi :D
Avatar utilizator
3SudEstGirl
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 03, 2004 9:55 pm
Localitate: Zalau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Joi Ian 20, 2005 4:46 pm

cd-ul il poti comanda la: oana.voicu@mediaservices.ro
ii dai adresa ta completa din buletin.. nr. de tel si il vei primi prin posta..
Elle
 

Mesajde alexa » Joi Ian 20, 2005 5:20 pm

ms mult Elle ..}{...raman datoare :P
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

aa

Mesajde Luchian » Joi Ian 20, 2005 7:34 pm

imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss

??? alexa.... c.... :o de astea faci ?hmm....
Bleoju Lucian inc.
Luchian
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Ian 19, 2005 11:10 am
Localitate: everywhere
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde daniel » Joi Ian 20, 2005 7:40 pm

Luciane mai,ai fost trecut pe banca de rezerve.Ce-i atat de greu de acceptat.Nu-ti mai bate joc de-acest forum dintr-un capriciu nascut din gelozie.3se sunt un symbol,tu doar un om.In Vip scrie despre pov.cu ,,Imi plac ochii tai,,si emisiunea gen carcotasi din Italia.
daniel
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Mar Ian 18, 2005 11:37 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Joi Ian 20, 2005 8:22 pm

of of draga luchian imi pare rau k desi esti p forum d mult (acum sub alt nik...sti u vb aia: lupul isi schimba blana (nick-ul), dar naravul ba!!!) abia acum vezi chestia aia...:)) e grele cu cititu' asta, asa? asta e ceea c simt eu...problem?! dak da...fa-te k nu vezi c scriu... se pare k tot la fel d nesuferit ai ramas..imi pare rau k nu te-ai maturizat...pa
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

3se in italia

Mesajde mariuca » Joi Ian 20, 2005 11:32 pm

a fost un reportaj la stirile otv despre 3se si melodia "imi plac ochii tai" in care se spunea ca este genericul celei mai in voga emisiuni de la ei -striscia la notitia - si dadea imagini din generic. Melodia e cantata pe romana!!!
Apoi urma o convorbire telefonica cu Laur care a zis ca au fost invitati la cateva emisiuni pentru a canta la italieni, pe postul canale5. Vor merge la Roma in februarie.
Daca prindeti vreunul dintre voi canale5 sa va uitati si poate anuntati pe forum daca mai aflati ceva.

p.s.:despre cei din coolgirl care si-au batut joc de baieti - astia sunt doar niste tampiti pe un site, care nu ar avea curajul sa spuna acelasi lucru si de fata cu ei. Mai grav e cand cineva spune asta la televizor, cum a fost dana dorian la tonomatul dp2 la emisiunea despre scandalul cu blondy :"la blondy le face duta ala piese de doi lei, cu o linie melodica simpla, foarte comerciale.de blondy e numai imaginea." Totusi, "Duta ala" are si el un prenume, nu? si cred ca nu i-a facut nimic - cum pot sa se poarte unii asa cu ei??? :shock: Putea sa spuna ca nu-i place pur si simplu, dar nu sa-l jigneasca (mai ales ca probabil nici nu a ascultat de exemplu "dulce si amar" si orchestratia super a piesei)

oricum, vestea cu italia e nemaipomenita si sper sa ajunga si ei cunoscuti in afara, pentru ca ei sunt singurii care chiar o merita!!!! :D
Raza de soare, tu prinzi culoare in inima mea
Ma-ncalzeste si-mi da curaj sa mai pot visa
Imagine
Avatar utilizator
mariuca
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Dec 25, 2004 10:59 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Vin Ian 21, 2005 6:44 pm

cine este dana dorian?

in Star a aparut un articol despre Viorel si iubita lui , si am mai auzit ca si in Vip a aparut ceva cu ei...
Elle
 

3se si dana dorian

Mesajde mariuca » Sâm Ian 22, 2005 11:32 pm

dana dorian este redactor la ziarul national (unde a scris in cateva randuri de rau despre 3se) si la revista ciao (unde a fost articolul cu Laur care se scarpina pe piept). E clar ca are ceva impotriva cu baietii pentru ca de fiecare data ii critica fara vreun motiv - probabil invidia!
in vip scrie despre italia si melodia "imi plac ochii tai" - un articol dragut despre ei! :wink:
apropo, am vazut azi gala "cei mai iubiti" pe tvr1. 3se au castigat locul 1 la sectiunea "cea mai buna trupa pop-rock-dance" si au incheiat gala cantand un mixaj de mai multe melodii (ai plecat, amintirile, te plac, vreau sa te uit, te voi pierde, de dorul tau, poveste de dragoste, si clipe)!
Au fost intr-adevar cei mai buni!!! :D
Raza de soare, tu prinzi culoare in inima mea
Ma-ncalzeste si-mi da curaj sa mai pot visa
Imagine
Avatar utilizator
mariuca
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Dec 25, 2004 10:59 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 40 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico