Acum este Mar Mai 14, 2024 12:37 am

Ora este UTC + 2


Oare chiar merită 3SE eforturile care le facem pentru ei?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Oare chiar merită 3SE eforturile care le facem pentru ei?

Mesajde usher » Lun Noi 01, 2004 4:30 pm

:?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?:
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

off off...mai mai!!!

Mesajde alexrefflex » Lun Noi 01, 2004 4:32 pm

ce efort ai facut ba ratatule tu pentru 3se? :oops:
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cio@b@ » Lun Noi 01, 2004 4:38 pm

Usher , inca nu ti-a dat parul n00bian de numai prin semne comunici? Lasa-i pe 3SE in pace si ocupa-te de tine... Cam ce ai putea sa faci tu pentru tine...
cio@b@
 

Ajutor de specialitate

Mesajde Decron » Lun Noi 01, 2004 6:05 pm

Usher, este remarcabil ca ai invatat sa folosesti smilies-urile. Noi nu credem ca este inca momentul sa treci de faza asta si te invitam sa insisti pe acest subiect. Pana la a scrie cuvinte (intregi) mai ai ceva de parcurs, asa ca acum, tu baga la desene pe aici ca maine-poimaine o sa si faci tread-uri cu text si trebuie sa ai baza desenului solid implementata daca vrei nota mare la compozitie!

Propun in acest sens sa il ajutam pe usher sa fie mai creativ si sa il ajutam cu propriile noatre compozitii de maxim 6 smilies:

Compozitia mea se intituleaza toamna:

:-({|= :-k :-$ :twisted: \:D/ :-({|=

Sper sa iti fie de folos amice usher.
Decron
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 27
Membru din: Joi Oct 28, 2004 4:17 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde aditza » Mar Noi 02, 2004 3:19 am

dupa parearea mea eu cred ca merita pentru ca si eu ne-au facut viata mai distractiva cu musika lor si toate riscurile care le fac :D

i love 3rei sud est :D hehe :oops:
Avatar utilizator
aditza
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Noi 02, 2004 2:54 am
Localitate: canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde doomnezeu » Mar Noi 02, 2004 8:28 am

Urmeaza sfatul lui decron si vei ajunge pe cele mai inalte culmi. Raspunsul la asemenea probleme existentiale ai doar tu insuti, tinere. Alexreflex, am l la tine rugamintea de a nu mai folosi cuvinte vulgare la adresa celorlati membri, se cheama "flaming" si e cam... interzis. Chiar daca o merita. Oricum, compozitia mea se cheama...

worship GOD

ImagineImagineImagineImagineImagineImagine
doomnezeu
 

salut

Mesajde SZILAGYI CRISTIAN » Mar Noi 02, 2004 7:24 pm

ce intrebare este asta..........NORMAL CA MERITA 3SE SUNT CEI MAI TARI,MUZICA LOR NE SCHIMBA VIATA IN BINE ......... :D :lol:
SZILAGYI CRISTIAN
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 297
Membru din: Sâm Oct 30, 2004 12:21 pm
Localitate: LUPENI
Puncte de reputaţie: 0

for alexreflex ...

Mesajde usher » Mie Noi 03, 2004 11:09 am

alexreflex ? tu stii regulile forumului ? eu am intrebat frumos faza cu "merita" ... daca nu , informeazate , sau cel mai bine nu mai incerca sa iesi in evidenta ... nu te mai da in spectacol .... nu mai da aere de "macho" din tine ....

eu zic ca trebuie avertizat alex asta ... si la a doua abatere scot din forum.
din cauza copiilor ca el multi evita sa se inreg in forum si mai bine stau,citesc si rad de prostia unora ..... nu trebuiesc tolerate astept de comportamente ..... in fine sa speram ca "Administrator" va lua o masura in aceasta situatie ...
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Decron » Joi Noi 04, 2004 9:47 am

Alex a fost avertizat pe privat, pe tine, Usher, te avertizez public. Ai postat de cinci ori acelasi mesaj! Te rog sa te abtii!
Daca ai ceva de spus spune-o nu posta smilies. Sau posteaza dar fa combinatii inteligibile de smilies.
Decron
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 27
Membru din: Joi Oct 28, 2004 4:17 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Joi Noi 04, 2004 1:53 pm

Citat:
oare chiar merita 3se eforturile care le facem pt ei ??

si totusi ce eforturi facem noi pt ei :?:
Elle
 

Mesajde Andytzu » Joi Noi 04, 2004 5:15 pm

Bai Usher, hai sa iti explic cum sta situatia!!!In primul rand sa nu te puna Dumnezeu sa te ie de Alex si in al doilea rand...chiar:Ce efort ai facut tu pt. 3SE?Ai scris un mesaj pe forum si consideri asta un efort?Impusca-te k alta solutie...I don't see!
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

ma faci sa rad ma ..

Mesajde usher » Joi Noi 04, 2004 6:33 pm

eu sunt avertizat public pt 6 ? si pe "Admin" cine-l avertizeaza pt cele 8 mesaje identice??? uitati-va la voi prima data ma :)
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Decron » Vin Noi 05, 2004 8:18 am

Conflictul se incheie aici!
Multumim de participare.
Decron
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 27
Membru din: Joi Oct 28, 2004 4:17 pm
Puncte de reputaţie: 0

dap

Mesajde Vizitator » Lun Noi 08, 2004 1:09 pm

fiecare merita rasplatit in functzie de efortul lui ! in cazul 3SE nu putem spune k nu merita efortul nostru.... cat de mic ar fi! au muncit (shi se deve asta) , iar dak noua ne place ce au realizat facem un efort shi strangem ceva banutzi pt album, reviste, bilete la concerte. shi acesta este doar un exemplu de efort, lista continua!..... poate la asta s-a referit omu' cand a intrebat :wink:
Vizitator
 

Mesajde alexrefflex » Mar Noi 09, 2004 8:30 pm

la la la la la la la la la....off offf mai mai.....eforturi...ah ce ma doare splina cat efort am facut azi pt 3se...off off mai mai....o sa fac hernie:))...tirli tirli
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Roxana si Alexandra » Joi Noi 11, 2004 11:18 am

Pai sigur ca merita.Si apoi daca nu vrei nu te obliga nimeni sa faci vre-un efort si dupa aia sa spui ca nu ai primit mai stiu eu ce!!!Eu cred ca baietii merita foarte multe lucruri frumoase din partea fanilor pentru ca ne daruiesc toate piesele atat de frumoase,pentru fiecare concert la care venim si la care ne simtim atat de bine,pentru bucuria pe care o avem cand ne intalnim cu ei si pentru ca ,in primul rand,3SE respecta foarte mult fanii!Si nu o spun asa de dragul cuiva o spun pentru ca m-am intalnit de nenumarate ori cu ei si ii cunosc!Noi le-am facut foarte multe cadouri,surprize si le vom mai face pt ca merita.Merita mult mai mult!!Pentru toate orele petrecute in studio,pentru toate eforturile care le fac pentru a ramane cei mai buni pt noi,pt simplul fapt ca ii avem ca exemplu merita toate eforturile!MERITA CE E MAI BUN PENTRU CA SUNT CEI MAI BUNI!!!Asta e parerea noastra si,credem noi,si a altor fani adevarati 3SE!Va pupam dulce! :o
Avatar utilizator
Roxana si Alexandra
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 49
Membru din: Vin Oct 29, 2004 12:21 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Noi 12, 2004 7:57 pm

alexrefflex scrie:
la la la la la la la la la....off offf mai mai.....eforturi...ah ce ma doare splina cat efort am facut azi pt 3se...off off mai mai....o sa fac hernie:))...tirli tirli


sa-tzi dau pastila 3se? poate itzi trece :D
Vizitator
 

mmmmmmmm

Mesajde lulu » Mar Noi 16, 2004 7:52 pm

nu cred k ceea ce facem noi , ca fani , ptr 3se se pot numi "eforturi"...Voi credeti?Eu chiar dak am fan-clubul , sincer fac asta ptr ca asa vreau eu si imi face placere , nu ptr k ma obliga cineva sau k fac un efort incrediiiiiibiiiiilllllll de mare ptr asta......le dedic baietilor timpul meu liber si imi e bine asa....
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Mie Noi 17, 2004 11:49 am

coreeeeeeect! toata lumea zice ca face eforturi si bla bla...eu nuuu cred!nu cred ca s-a sacrificat cineva pt 3se !!! asha ca hai...lasati vrajelile cu eforturile si acas` cu voi:))
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Decron » Mie Noi 17, 2004 4:04 pm

Ba nu, continuati pe tread-ul asta generator de spam sa dea mai bine la numarul de post-uri dep e forum. Acolo e cam subtirica activitatea. In plus nici nu prea am ce modera!
Decron
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 27
Membru din: Joi Oct 28, 2004 4:17 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Sâm Noi 20, 2004 9:54 am

:lol: asha-i decron? :P ...am o intrebare , de fapt chiar o sa deschid un topic!oare intra vreodata baietii de la 3se pe forum?
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Iuliana » Dum Noi 28, 2004 12:24 pm

Nu stiu cum va-ti sacrificat voi pt 3se sau ce eforturi mari ati depus...dar eu cred ca atunci cand iti place ceva cu adevarat ceea ce faci pt acel ceva nu se numeste sacrificiu sau efor depus...
Nu tin minte sa fi citit sau auzit ca 3se cere vreun efort din partea cuiva !...
Aceeasi,Anna Ilui...
Iuliana
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 6
Membru din: Dum Noi 14, 2004 1:59 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Dum Noi 28, 2004 1:48 pm

Iuliana scrie:
Nu stiu cum va-ti sacrificat voi pt 3se sau ce eforturi mari ati depus...dar eu cred ca atunci cand iti place ceva cu adevarat ceea ce faci pt acel ceva nu se numeste sacrificiu sau efor depus...
Nu tin minte sa fi citit sau auzit ca 3se cere vreun efort din partea cuiva !...



Haide ma?serios? eu am citit cand eram la booda! ca unu a facut un efort pt ei.le-a schimbat roata ca a facut pana.rolly:)))
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olteanu dan » Vin Dec 03, 2004 11:33 am

efort, neefort faza-i ca nu trebuie sa faceti voi eforturi ma ca ce-or sa fak ei cu eforturile voastre. Va certati degeaba. SAUUUUUUU cine stie.... :roll:
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olteanu dan » Vin Dec 03, 2004 11:35 am

bai alexrefflex tu esti cam pe dinafara frate. Ce-s cu teoriile astea de "boodist"? Lasa-i in pace pe Refflex cu viteza luminii alor ca pana la urma melodia tot Duta a compus-o nu? ce sa ne mai kkm pe noi.
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 23 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico