Acum este Joi Mar 28, 2024 10:56 am

Ora este UTC + 2


Senzational ! Michael Jackson nu a murit?

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Michael Jackson traieste?

da
0
Niciun vot
nu
5
100%
 
Voturi totale : 5

Senzational ! Michael Jackson nu a murit?

Mesajde absolutep0wer » Mie Aug 12, 2009 2:23 pm

Circula pe net tot felul de zvonuri cum ca Michael nu ar fi murit si ca totul ar fi fost o inscenare,cea mai mare a tuturor timpurilor si ca si-ar pregati revenirea..Mie mi-e greu sa cred,dar as vrea sa stiu ce cred si ceilalti membri.
Imagine
absolutep0wer
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Iul 28, 2009 7:54 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: Senzational ! Michael Jackson nu a murit?

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Mie Aug 12, 2009 10:05 pm

Nu e evident ca a murit?

Zvonurile... ei bine... nu sunt tot timpul adevarate...

Nu sunt si zvonuri cum ca 3rei Sud Est s-au reimpacat? Sunt singurele pe care le-as crede...
:-[
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Joi Aug 13, 2009 7:31 pm

O, Doamne! Cum sa traiasca?! :shok:
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Joi Aug 13, 2009 8:15 pm

Nu stiu, asta a fost primul lucru la care m-am gandit cand au zis ca a murit, ca sigur a fost o inscenare si e foarte posibil pentru ca multe lucruri se bat cap in cap... Sincer nu stiu ce sa cred, dar fie ce-o fi zvonurile nu prea merita ascultate si dupa memorialul care l-a avut la indoiesc sa nu fi murit....
Oricum tot ce sper e ca ii e mai bine unde e, pentru toata lumea il chinuia! In America e legal sa isi prefaca moartea daca se simte amenintat sau sugrumat in vreun fel. E greu de decis...
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Vin Aug 28, 2009 10:33 am

S-a facut atata caz si atata tam-tam pe tema asta ca o sa ajungem sa spunem ca Michael e acum reincarnat in Obama. Ba l-au ingropat, ba l-au dezgropat, scoate creierul, baga creierul, nici ei nu mai stiu.

Familia profita de pe urma celebritatii si organizeaza funerarii de sute de mii de euro, apar copii nelegitimi ca ciupercile dupa ploaie, zvonuri ca s-a drogat, ca a fost omorat...ce liniste sa mai aiba omul ala daca intr-adevar e mort ?

Probabil ca adevarul nu se va afla niciodata, pentru ca nu se vrea asta. Pentru ziare e foarte convenabil ca au subiecte despre care se scrie, pentru familie asemenea ca iau bani cu gramada, in schimb cred ca cei mai afectati sunt copii.
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Vin Aug 28, 2009 10:33 am

S-a facut atata caz si atata tam-tam pe tema asta ca o sa ajungem sa spunem ca Michael e acum reincarnat in Obama. Ba l-au ingropat, ba l-au dezgropat, scoate creierul, baga creierul, nici ei nu mai stiu.

Familia profita de pe urma celebritatii si organizeaza funerarii de sute de mii de euro, apar copii nelegitimi ca ciupercile dupa ploaie, zvonuri ca s-a drogat, ca a fost omorat...ce liniste sa mai aiba omul ala daca intr-adevar e mort ?

Probabil ca adevarul nu se va afla niciodata, pentru ca nu se vrea asta. Pentru ziare e foarte convenabil ca au subiecte despre care se scrie, pentru familie asemenea ca iau bani cu gramada, in schimb cred ca cei mai afectati sunt copii.
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Dum Aug 30, 2009 11:36 pm

Sunt de acord Dedeea... Vorba aia a trecut ceva timp si tot nu-l lasa in pace. L-au intors pe toate partile si l-au scurmat de nu-i adevarat... de aia chiar m-as bucura sa nu fi murit, dar e prea greu de crezut. Intr-adevar talent ca al lui n-o sa mai fie, dar asta nu inseamna ca trebuie profitat, ca au profitat destul cand a fost in viata! Adevarul nu cred ca se va afla vreodata, doar el si familia il stiu... :-[
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Lun Aug 31, 2009 10:48 am

E posibil sa fie si adevarat... :shok:
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 84 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico